KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14244371
nr 1424 4371
Per Falk
(1924-1982), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 59x67 cm
Per Falk, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1924, död 1982 Göteborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:57:12
250 kr
Per Falk
Läs mer om Per Falk